קניית טרקטורים, אופנועים, מלגזות ומשאיות לפירוק

מקצוענות, אמינות מחירים הוגנים במזומן

קניית טרקטורים, אופנועים, מלגזות ומשאיות לפירוק

car grar מומחים לקניית טרקטורים, משאיות ואוטובוסים לפירוק

יש לכם טרקטור, משאית או אוטובוס שיצאו מכלל שימוש? 

אל תעמידו אותם סתם ככה כאבן שאין לה הופכין – הם שווים לכם כסף!!!

פנו ל- car grar להצעה משתלמת בטלפון, או הקליקו השאירו פרטים 

מה חשוב לדעת על מכירת כלי רכב לפירוק                        

  1. כלי רכב שיש לו רישיון רכב, אשר זמנו עבר ולא כדאי, או לא ניתן לשמרו במצב נסיעה, כדאי לבדוק את האפשרות למצוא עבורו קונה כלי רכב לפירוק. מכירת כלי רכב לפירוק משיגה שלוש מטרות: האחת – הקטנת מצבת כלי הרכב הנעים בכבישי ישראל, השניה-  מתן פיתרון לבעלי רכב ואפשרות להיפטר מרכב ישן ולא שמיש, השלישית – אספקת מתכת לתעשיית הברזל וחלפים לחלקי חילוף לכלי רכב אחרים ומחזור אותם חלקים אשר עדיין שמישים ויכולים לשמש רכבים אחרים מאותו סוג.
  1. חשוב לדאוג לידע את אגף הרישוי במשרד התחבורה, על ביטול רישיון הרכב. וזאת ניתן לעשות לאחר שהרכב מגיע למגרש הרכבים לפירוק ועובר לידיו של מי שמוסמך לקנות רכבים לפירוק, ונרשם על שמו. לא פעם יהיה זה קונה הרכב לפירוק שיוכל לדאוג לזאת עבורכם. אך עליכם לוודא שאכן זה קורה.
  1. לאחר פירוק הרכב על ידי בעלי המגרש לרכבים לפירוק. חלק מהרכב עובר לתעשיית הברזל וחלקי חילוף שמישים ישמשו כחלפים למוכרי חלקי חילוף משומשים ומוסכים העוסקים בתיקון ושיפוץ רכבים. במידה והמנוע עדיין תקין, יוכלו לעשות בו שימוש. אך לשם כך יהיה על בעל מגרש המכוניות לפירוק, להציג שטר בעלות על הרכב. זו עוד סיבה, בגינה יש להקפיד שאכן מתבצעת העברת בעלות כשאתם מוכרים כלי רכב לפירוק. חשוב גם שקונה כלי הרכב, הוא סוחר רכב מורשה על ידי משרד התחבורה.