קניית מכוניות לפירוק

מקצוענות, אמינות מחירים הוגנים במזומן

קניית מכוניות לפירוק

כשרכב ישן מתקלקל, לא פעם פשוט לא כדאי לתקן אותו. תוסיפו על כך שלרוב הרכבים בני 7 שנים ומעלה, כבר אין מחיר נורמלי, במיוחד אם הוא לא במצב מי יודע מה, ותקבלו רכב שמצד אחד לא שווה להחזיק בו ומצד שני, אי אפשר, או לא כדאי למכור אותו במצב נסיעה. כך מגיע הרכב למצב בו כבר עדיף למכור אותו לפירוק ולבצע גריטה שלו ממצבת כלי הרכב הפעילים על כבישי ישראל.

פנו ל- car grar וקבלו הצעת מחיר משתלמת עבור הרכב שלכם.

מה חשוב לדעת על פירוק מכוניות

  1. רכב שזמנו עבר ולא כדאי או לא ניתן לשמרו במצב נסיעה, כדאי לבדוק את האפשרות למצוא עבורו מי שקונה רכבים לפירוק. מכירת רכב לפירוק משיגה שלוש מטרות – 1. הקטנת מצבת כלי הרכב הנעים בכבישי ישראל, 2. מתן פיתרון לבעלי רכב ואפשרות להיפטר מרכב ישן ולא שמיש,  3. אספקת מתכת לתעשיית הברזל וחלפים לחלקי חילוף לכלי רכב אחרים ומחזור אותם חלקים אשר עדיין שמישים ויכולים לשמש רכבים אחרים מאותו סוג.
  1. חשוב לדאוג לידע את אגף הרישוי במשרד התחבורה, על ביטול רשיון הרכב. וזאת ניתן לעשות לאחר שהרכב מגיע למגרש הרכבים לפירוק ועובר לידיו של מי שמוסמך לקנות רכבים לפירוק, ונרשם על שמו. לא פעם יהיה זה קונה הרכב לפירוק שיוכל לדאוג לזאת עבורכם. אך עליכם לוודא שאכן זה קורה.
  1. לאחר פירוק הרכב על ידי בעלי המגרש לרכבים לפירוק. חלק מהרכב עובר לתעשיית הברזל וחלקי חילוף שמישים ישמשו כחלפים למוכרי חלקי חילוף משומשים ומוסכים העוסקים בתיקון ושיפוץ רכבים. במידה והמנוע עדיין תקין, יוכלו לעשות בו שימוש. אך לשם כך יהיה על בעל מגרש המכוניות לפירוק, להציג שטר בעלות על הרכב. לכן יש להקפיד שאכן מתבצעת העברת בעלות כשאתם מוכרים רכב לפירוק ושקונה הרכב הוא סוחר רכב מוסמך על ידי משרד התחבורה.